Aktuality

Přenocování v Brně

Datum: 1. 4. 2020

Naše ubytovna vám nabízí nenáročné, levné a zároveň dobře přístupné ubytování, které můžete využít pro rychlé přenocování v Brně nebo na delší dobu. Naše ubytovna v Brně Ivanovicích vám nabízí příjemnou atmosféru jako doma!

Kde se v Brně ubytovat?

Datum: 25. 2. 2020

Najít levné ubytování v Brně není až tak snadné. Pokud hledáte ubytování s dobrou dostupností do centra, vsaďte na naši ubytovnu v Brně -Ivanovicích, kde vás čeká čisté zázemí, ve kterém se budete cítit jako doma.

Ubytování v Brně s parkovištěm

Datum: 29. 1. 2020

Sháníte ubytování v Brně, které bude mít dobře přístupné parkoviště zdarma? Naši klienti mají k dispozici zdarma parkoviště přímo před ubytovnou.

Výhodné ubytování Brno

Datum: 18. 11. 2019

Sháníte výhodné ubytování v Brně za nízké ceny? Naše ubytovna Brno Ivanovice vám poskytne vše, co potřebujete ke své spokojenosti. Oceníte možnost parkování a také skvělou dostupnost do centra města.

Přespání v Brně

Datum: 21. 10. 2019

Potřebujete přespat v Brně a nechcete zbytečně utrácet za drahé hotely či penziony? Využijte naši ubytovnu v Brně-Ivanovicích, která vám nabízí vše potřebné pro vaše pohodlí. Pro rezervaci pokoje pouze stačí dopředu zavolat.

Levná ubytovna Brno - Ivanovice

Datum: 24. 9. 2019

Kde se dá v Brně ubytovat levně a zároveň dobře? Naše ubytovna v Brně - Ivanovicích vám nabízí kvalitní ubytování se vším, co potřebujete pro svůj komfort. Nabízíme vám čisté pokoje se základním vybavením. Naše ubytování je navíc cenově dostupné pro každého.
12