Aktuality

Kde se v Brně ubytovat?

Datum: 25. 2. 2020

Najít levné ubytování v Brně není až tak snadné. Pokud hledáte ubytování s dobrou dostupností do centra, vsaďte na naši ubytovnu v Brně -Ivanovicích, kde vás čeká čisté zázemí, ve kterém se budete cítit jako doma.

Ubytování v Brně s parkovištěm

Datum: 29. 1. 2020

Sháníte ubytování v Brně, které bude mít dobře přístupné parkoviště zdarma? Naši klienti mají k dispozici zdarma parkoviště přímo před ubytovnou.

Výhodné ubytování Brno

Datum: 18. 11. 2019

Sháníte výhodné ubytování v Brně za nízké ceny? Naše ubytovna Brno Ivanovice vám poskytne vše, co potřebujete ke své spokojenosti. Oceníte možnost parkování a také skvělou dostupnost do centra města.

Přespání v Brně

Datum: 21. 10. 2019

Potřebujete přespat v Brně a nechcete zbytečně utrácet za drahé hotely či penziony? Využijte naši ubytovnu v Brně-Ivanovicích, která vám nabízí vše potřebné pro vaše pohodlí. Pro rezervaci pokoje pouze stačí dopředu zavolat.

Levná ubytovna Brno - Ivanovice

Datum: 24. 9. 2019

Kde se dá v Brně ubytovat levně a zároveň dobře? Naše ubytovna v Brně - Ivanovicích vám nabízí kvalitní ubytování se vším, co potřebujete pro svůj komfort. Nabízíme vám čisté pokoje se základním vybavením. Naše ubytování je navíc cenově dostupné pro každého.

Rychlé ubytování Brno

Datum: 2. 4. 2019

Potřebujete se rychle ubytovat v Brně? Využijte naší ubytovny v Brně Ivanovicích, stačí nám pouze dopředu zavolat. Naše ubytovna vám nabízí možnost rychlého a zároveň levného ubytování.
12